rozwiń menu główne

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Struktura organizacyjna i zadania

dr Tomasz Kranz
Dyrektor
tel. +48 81 710 28 21


Grzegorz Plewik
Zastępca dyrektora ds. administracyjno-technicznych
tel. +48 81 710 28 21


Wiesław Wysok
Zastępca dyrektora ds. działalności podstawowej
tel. +48 81 710 28 21


Renata Pojasek
Główna księgowa
tel. +48 81 710 28 23
e-mail: r.pojasek@majdanek.eu


Renata Zgrajka
Sekretariat
tel. +48 81 710 28 21
fax +48 81 710 28 65
e-mail: sekretariat@majdanek.eu


Agnieszka Kowalczyk - Nowak
Rzecznik Muzeum
Kierownik Działu Komunikacji i Relacji Zewnętrznych
tel. +48 81 710 28 31
kom. +48 512 939 616
e-mail: a.kowalczyk@majdanek.eu


Monika Krupa-Harasim
Kierownik Sekcji Kadrowo-Płacowej
tel. +48 81 710 28 37
e-mail: m. krupa-harasim@majdanek.eu


Adam Włodek
Kierownik Działu Techniczno-Konserwatorskiego
tel. +48 81 710 28 39
e-mail: a.wlodek@majdanek.eu


Tomasz Górski
Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego
tel. +48 81 710 28 30
e-mail: t.gorski@majdanek.eu


Beata Siwek-Ciupak
Kierownik Centrum Obsługi Zwiedzających
tel. +48 81 710 28 24
e-mail: b.ciupak@majdanek.eu


Anna Wójcik
Kierownik Archiwum
tel. +48 81 710 28 55
e-mail: a.wojcik@majdanek.eu


Aleksandra Skrabek
Kierownik Działu Wystaw i Wydawnictw
tel. +48 81 710 28 56
e-mail: a.skrabek@majdanek.eu


Jolanta Laskowska
Kierownik Działu Edukacji
tel. +48 81 710 28 35
e-mail j.laskowska@majdanek.eu


Anna Surdacka
p.o. Kierownika Działu Muzealiów
tel. +48 81 710 28 25
e-mail: zbiory@majdanek.eu
e-mail: a.surdacka@majdanek.eu


Dariusz Libionka
Główny historyk ds. badań nad zagładą Żydów
tel. +48 710 28 29
e-mail: d.libionka@majdanek.eu


Wojciech Lenarczyk
Kierownik Działu Historii
tel. +48 81 710 28 29
e-mail: w.lenarczyk@majdanek.eu


Jarosław Pałacha
Szef Ochrony
tel. +48 81 710 28 28
e-mail: j.palacha@majdanek.eu


Elżbieta Kowalik
Główny specjalista ds. zamówień publicznych
tel. +48 710 28 53
e-mail: zamowieniapuliczne@majdanek.eu


Agnieszka Jusińska
Specjalista ds. prawno-administracyjnych
tel. +48 710 28 53
e-mail: a.jusinska@majdanek.eu


Błażej Smerdel
p.o. Kierownika Sekcji Informatycznej
tel. +48 81 710 28 38
e-mail: b.smerdel@majdanek.eu


Michał Stanek
Sekcja Digitalizacji Zbiorów
tel. +48 81 710 28 73
e-mail: m.stanek@majdanek.eu


MUZEUM I MIEJSCE PAMIĘCI W BEŁŻCU
NIEMIECKI NAZISTOWSKI OBÓZ ZAGŁADY (1942–1943)

Tomasz Hanejko
Kierownik Muzeum i Miejsce Pamięci w Bełżcu
ul. Ofiar obozu 4, 22-670 Bełżec
tel. +48 84 665 25 10
e-mail: t.hanejko@belzec.eu


MUZEUM I MIEJSCE PAMIĘCI W SOBIBORZE.
NIEMIECKI NAZISTOWSKI OBÓZ ZAGŁADY (1942–1943)

Tomasz Oleksy-Zborowski
Kierownik Muzeum i Miejsce Pamięci w Sobiborze
Żłobek 101, 22-200 Włodawa
tel. + 48 82 572 60 30
e-mail: info@sobibor-memorial.eu

  • Zmodyfikowano: 2022-06-03 12:09:26 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2021-01-13 13:59:17 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2021-01-13 13:56:50 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2020-10-20 09:30:11 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2020-10-20 09:25:30 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2020-10-20 09:24:04 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2020-10-16 12:08:21 (Admin)
  • Zmodyfikowano: 2020-10-16 12:08:10 (Admin)
  • Zmodyfikowano: 2020-10-16 12:07:44 (Admin)
  • Zmodyfikowano: 2020-10-13 11:23:22 (Admin)
  • Zmodyfikowano: 2020-10-08 14:49:44 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2020-06-24 12:32:45 (Admin)
  • Zmodyfikowano: 2020-02-03 13:14:49 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2019-04-15 08:06:46 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2019-04-15 08:04:53 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2019-04-12 13:31:25 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2019-04-12 13:28:49 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2019-03-25 09:10:53 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2019-03-25 08:58:11 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2016-09-29 14:51:46 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2016-09-20 11:39:06 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2016-09-20 11:36:26 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2016-05-20 12:58:42 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2016-05-18 14:44:13 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2016-04-29 13:09:00 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2016-03-31 08:12:54 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2016-03-31 08:09:54 (Elżbieta Kowalik)
  • Zmodyfikowano: 2016-03-30 08:54:37 (Admin)
  • Podmiot udostępniający informację: Państwowe Muzeum na Majdanku
  • Odpowiadający: Monika Krupa-Harasim
  • Czas wytworzenia: 03.06.2022 r.
  • Wprowadzający: Admin
  • Czas wprowadzenia / udostępnienia: 2016-03-30 08:45:17

Społeczności

polski

english